Siirry sisältöön
Haku

TOIMITUS

Arja Varis, Edunvalvontapäällikkö, OTK
0400 488516
arja.varis@loimu.fi
www.loimu.fi

Tiedotetta julkaisevat

Agronomiliitto

Outi Parikka, neuvottelupäällikkö
puh. (09) 2511 1642, 040 901 1642
outi.parikka@agronomiliitto.fi
www.agronomiliitto.fi

Akavan Erityisalat

Kari Eskola, työmarkkinalakimies
0201 235 367
kari.eskola@akavanerityisalat.fi
www.akavanerityisalat.fi

DIFF – Ingenjörerna i Finland rf

Victor Kock, verksamhetsledare
040 802 1420
victor.kock@diff.fi
www.diff.fi

Insinööriliitto IL

Anu Kaniin, työehtoasiantuntija
0201 801 843
anu.kaniin@ilry.fi
www.ilry.fi

Luonnon-, ympäristö- ja metsätieteilijöidenliitto Loimu

Arja Varis, edunvalvontapäällikkö
0400 488516
arja.varis@loimu.fi
www.loimu.fi

Suomen Ekonomit

Veera Hellman, asiantuntija
+35850 385 8229
veera.hellman@ekonomit.fi
www.ekonomit.fi

Suomen Farmasialiitto

Minna Hälikkä, työmarkkinajohtaja
050 363 3459
minna.halikka@farmasialiitto.fi
www.farmasialiitto.fi

Suomen Lakimiesliitto

Petteri Kivelä, neuvottelupäällikkö
041 458 0038
petteri.kivela@lakimiesliitto.fi
www.lakimiesliitto.fi

Suomen Psykologiliitto

Annamari Jokinen, pääsihteeri
040 865 6630
annamari.jokinen@psyli.fi
www.psyli.fi

Tekniikan Akateemiset TEK

Pia Hiltunen, asiamies
(09) 2291 2223
pia.hiltunen@tek.fi
www.tek.fi

Tradenomiliitto TRAL

Harri Westerlund, erityisasiantuntija – julkinen sektori
040 839 5909
harri.westerlund@tradenomit.fi
www.tral.fi

Yhteiskunta-alan Korkeakoulutetut ry

Petri Toiviainen, neuvottelupäällikkö
010 231 0354
petri.toiviainen@yka.fi
www.yka.fi